Svarbus pranešimas! LAIKINAI STABDOME VEIKLĄ.

2021-10-10
Straipsniai

2020 – 09 – 20

Pagalbos prašymų kiekis šiemet smarkiai išaugo, bet mūsų pajėgumai išliko maži. Dėl įvairių priežasčių, tame tarpe tinkamos globos vietos nebuvimo, finansų ir savanorių trūkumo, kokybiškai tęsti veiklos dabar negalime. Neturime tiek finansinių išteklių, kad galėtume išlaikyti apmokamus darbuotojus, o reguliarių savanorių pagalbos trūksta norint efektyviai vykdyti ir planuoti veiklą.

Gyvūnų priėmimą laikinai stabdome 🦅🐦🦉

Tikiuosi rasime sprendimą ir informuosime jus apie teigiamas permainas. Visi esami gyvūnai (26 įvairūs paukščiai), toliau lieka globoje.

Didelis AČIŪ visiems žmonėms, įvairiausiais būdais prisidėjusiems prie pagalbos laukiniams gyvūnams – parama, daiktais, transportu ar savo laiku. Kartu galėjome padėti ne vienam sparnuočiui (ir keliems kailiniuočiams). Ačiū savanoriams, kurie skyrė laiką gyvūnų priežiūrai ir transportavimui. Tikiuosi greitu metu vėl susitiksime. Iki!

P.S. Paskutinė pacientė – žvirblinė pelėda, rasta ant žemės mieste. Sparno asimetrija rodo tikėtina raktikaulio ar korakoido traumą. Pacientė jaučiasi gerai, prognozė grįžti į laisvę teigiama.